نقل از: آیت الله سید احمد نجفی : در نجف مرحوم آیت الله حاج شیخ عباس قوچانی که پدر زن اینجانب بود بعضی از مسایلی را که می خواست برای امام رخ بدهد. از قبل می دانست و به من هم می گفت. من به ایشان عرض کردم شما از کجا این مسایل را می دانید؟ ایشان قضیه ای را نقل کردند که: ما در خدمت مرحوم آیت الله حاج سید علی قاضی که استاد اخلاق بزرگانی مانند آقای بهجت، مرحوم آقای قوچانی، مرحوم آقای میلانی و. بودند حاضر بودیم. هر روز به محضر ایشان می رفتیم و استفاده می کردیم. 
یک روز دو نفر از شاگردهایی که هر روز به محضر مرحوم قاضی مشرف می شدند خبر دادند که آقای حاج آقا روح الله خمینی (امام در آن زمان به این لقب معروف بودند) به نجف آمده اند (این سفر قبل از تبعید امام بوده است) و می  خواهند با شما ملاقات کنند. ما که سمت شاگردی امام را داشتیم خوشحال شدیم که در این ملاقات استاد ما (حضرت امام) در حوزه قم معرفی می شود. چون اگر شخصی مثل مرحوم قاضی ایشان را می پسندید برای ما خیلی مهم بود. 

ادامه مطلب

دعاهای افزایش رزق و روزی

پنج ذکر نمونه توسل به حضرت امام زمان روحی فداه

حکایتی عجیب از آیت الله سید علی قاضی ره

مرحوم ,الله ,امام ,ایشان ,آقای ,قاضی ,آیت الله ,امام در ,الله حاج ,علی قاضی ,به محضر

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فایل های الکترونیکی اخبار تکنولوژی روز دنیا بوتیک آنلاین • Boutique Online گل و گیاه سالم زیبا یادگیری آسان انجنیری دمنوش لاغری ارگانیک و تناسب اندام آموزش طراحی الحقائق الاسلامیة دنیای فان